ONISYSTEM

ONISYSTEM - ukázka sledování aut

Chcete vidět jak vypadá on-line sledování aut a elektronická kniha jízd ONISYSTEM? Na následujících obrázcích s textovými popisky Vám ONISYSTEM ukážeme. Pokud byste si chtěli vyzkoušet demo sledování aut, tak vyplňte náš kontaktní formulář a napište nám o přihlašovací údaje na demo účet. Vyplňte prosím i Vaše telefonní číslo, abychom Vám mohli zavolat a poradit jak zobrazit důležité funkce ve sledování.

onisystem - přihlášení do systému

Jak Vám ONISYSTEM zobrazí aktuální polohu aut

Na prvním obrázku vidíte jak vypadá úvodní stránka po přihlášení do sledování ONISYSTEM. Vidíte tam aktuální polohu všech aut a v pravém sloupečku jejich seznam. Můžete je mít odlišené třeba podle SPZ a u každého auta v seznamu i na mapě se Vám zobrazuje i SPZ nebo jiný údaj, kterým máte auta odlišená. Na dalším obrázku uvidíte detail aktuální polohy aut.

onisystem aktuální poloha aut

Každé auto si můžete přiblížit, což vidíte na další ukázce. Můžete se tak sami přesvědčit že ONISYSTEM má přesné mapy a opravdu přesně zobrazí polohu aut.

onisystem - přiblížení polohy auta

Elektronická kniha jízd on-line

ONISYSTEM používá dvě knihy jízd. Ta základní je online a uvidíte ji na dalších ukázkách. Její výhoda je že se k ní můžete přihlásit odkudkoli, aniž byste něco museli instalovat do počítače. Ke každé jednotce ale dodáváme v ceně program elektronická kniha jízd SPZ 2010, kde máte mnoho dalších funkcí.

onisystem kniha jízd

Abyste v knize jízd něco viděli, tak jsme udělali přiblížení kde je celá kniha jízd (ale pouze za 2 dny aby mohla být celá) a můžete se tak na ní podívat detailněji. Pokud si ji chcete lépe prohlédnout a vyzkoušet, tak vyplňte náš kontaktní formulář a vyžádejte si od nás demo přihlašovací údaje.

onisystem kniha jízd detail

Jak Vám ONISYSTEM pomůže snížit náklady na vozový park?

Jedna z možností jak snížit náklady na vozový park je změnit styl jízdy. Při rychlé jízdě se výrazně zvyšuje spotřeba i opotřebení automobilu. ONISYSTEM Vám ukáže nejen rychlosti jakých řidiči dosahují a souhrn například za celý měsíc v elektronické knize jízd. Můžete si zobrazit mapku jak vozidlo jezdilo například minulý měsíc a podle barev na první pohled vidíte jakým stylem jezdí.

onisystem rychlost jízdy

Opět přikládáme i detail mapky s barevně odlišenou rychlostí. Zelená barva je do 50km/h, modrá do 90km/h, fialová do 130km/h a červená by v této mapce správně být neměla, protože to je nad 130km/h. Na první pohled tak poznáte, že řidiči jezdí po "okreskách" třeba i přes 130km/h, což může zvýšit náklady na vozidlo až o 50% (někdy i více).

onisystem barevná mapka detail

ONISYSTEM funguje i v zahraničí

Na posledním obrázku Vám ukážeme důkaz že ONISYSTEM nefunguje jen v ČR nebo v zemích EU ale i mimo EU. Pokud nemáte tarif "zahraničí online", tak sice není vidět jeho aktuální poloha, ale data uchovává v paměti a po příjezdu zpět do ČR je odešle. Když je potřeba zjistit aktuální polohu tak to je možné kdykoli pomocí funkce ONI dotaz.

onisystem Ukrajina

Chcete se na něco zeptat nebo udělat kalkulaci na ONISYSTEM

Pokud máte jakýkoli dotaz, chcete poradit nebo udělat kalkulaci na ONISYSTEM, tak nás můžete kontaktovat přes kontaktní formulář kam můžete napsat Váš dotaz nebo požadavek na kalkulaci.

sledování aut - auto s bobikou

info@sledovani-aut.eu

+420 723 739 130

kontaktní formulář


pozadi-obsah.jpg, 829B