Sledování-Aut.eu

pomůžeme Vám snížit náklady na vozidla a ušetřit čas strávený administrativou

Buildings

Úspory díky sledování aut

Nejčastějším důvodem pro zavedení sledování aut jsou úspory z nákladů na vozový park. Zkušenosti našich klientů ukazují, že takto můžete díky správnému systému sledování aut ušetřit 20-30 % z těchto nákladů. To ovšem nejsou jediné úspory, které Vám sledování aut přinese. Získáte kontrolu nad pracovní dobou zaměstnanců v terénu, což může znamenat ještě vyšší uspořené částky než za samotný provoz vozidel. Nesmíme zapomenout ani na úsporu na havarijním pojištění, na které budete mít díky sledování aut slevu.

zapůjčit sledování zdarma kalkulace kontaktní formulář

Úspory výdajů na samotná vozidla

Výdaje, respektive jejich možné úspory, na samotná vozidla jsou většinou hlavním důvodem pro zavedení sledování aut. Většina systémů ovšem ohlídá pouze jednu složku, a sice najeté kilometry, z nichž díky kontrole jízd odpadnou černé jízdy. Průměrně vychází snížení najetých km díky sledování o 10-15 %. To jsou sice také zajímavé úspory, ale mnohem větší zbytečné výdaje ale dělá to, když zaměstnanci jezdí agresivním stylem jízdy, což ale většina systémů pro sledování aut neumí vyhodnotit. My Vám pomůžeme uspořit i na tomto tím, že vyhodnotíme, jak se jednotliví řidiči k firemnímu autu chovají, a Vy je můžete motivovat ke správnému stylu jízdy. Už při snížení spotřeby o 0,5 l/100 km ušetříte při ročním nájezdu 30 tis. km 4 500 Kč každý rok. Zkušenosti našich zákazníků ukazují, že spotřebu lze takto snížit i mnohem více.

Kontrola pracovní doby díky sledování aut přináší další úspory

Přestože už úspory na palivo jsou poměrně vysoké, u firem, které mají zaměstnance v terénu, přináší sledování aut nejvyšší úspory díky kontrole pracovní doby. Pokud firmu stojí jedna hodina práce montážníka mezi 200-250 Kč a každý den získáte půl hodiny jeho práce, tak to je měsíčně 2 250 Kč na jednom zaměstnanci. Praxe opět ukazuje, že většinou to bývá mnohem více než půlhodina, se kterou počítáme. Paradoxně tedy díky sledování aut uspoříte mnohem více na zaměstnanci než na autě.

Pomůžeme Vám díky sledování aut ušetřit ještě více

Pokud by pro Vás výše uvedené úspory byly zajímavé, máme pro Vás ještě jednu dobrou zprávu. Pomůžeme Vám uspořit ještě více. Každá firma funguje jinak a největší úspory jsou tedy někde jinde. Jelikož se náš zkušený tým zabývá úsporami na vozovém parku již více než 6 let, při nezávazné konzultaci zhodnotíme Vaši situaci a nastavíme Vám systém na míru tak, aby právě Vám přinesl největší úspory. Sledování aut je jen prostředek, a pokud Vám jej někdo chce prodat po e-mailu nebo po telefonu, tak na Vás šetří, ale uspoří svoje peníze, ne Vaše. Bez osobní konzultace Vám totiž nemůže pomoci ve Vaší situaci vytěžit ze systému maximum. Proto doporučujeme využít našich odborných konzultantů, jejichž cílem je uspořit Vám co nejvíce peněz. Pokud chcete pomoci, aby Vaše úspory byly co největší, tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poradíme a pomůžeme. Můžete k tomu využít náš kontaktní formulář.

kontaktní formulář