GPS tracker

pomůžeme Vám snížit náklady na vozidla a ušetřit čas strávený administrativou

GPS tracker NCL 21

GPS tracker NCL 21

Potřebujete univerzální zařízení pro zabezpečení auta, motocyklu, jízního kola, nebo jakékoli jiné věci? Jde Vám o to, aby zařízení nevyžadovalo instalaci a dalo se jednoduše přehazovat z objektu na objekt? Pak řešením pro Vás je právě GPS tracker NCL 21.

zapůjčit sledování zdarma kalkulace kontaktní formulář

GPS tracker s dlouhou výdrží baterie

Tento přenosný GPS tracker NCL 21 se vyznačuje dlouhou výdrží baterie díky schopnosti hospodařit s energií. Pokud je tracker umístěn na objektu, který se nehýbe, tak vydrží až 260 dní v režimu, kdy je schopen poslat poplach v případě detekce pohybu.

Díky indukčnímu nabíjení je GPS tracker vodotěsný

Jelikož GPS tracker NCL 21 využívá moderní indukční nabíjení, nemá žádné konektory a díky tomu je i vodotěsný. Můžete tedy být umístěn i někde v exteriéru. Například tracker může být na vozidlech zvenku.

Při manipulaci posílá tracker poplachové zprávy

V mobilní aplikaci ONI system si pak můžete nastavit poplachové notifikace při různých událostech podle toho, jak GPS tracker chcete používat. Poplach může přijít například při otřesu trackeru, nebo při odtržení magnetického uchycení od kovové plochy.

Kolik GPS tracker NCL 21 stojí?

Přenosný a univerzální GPS tracker NCL 21 stojí 2 980 Kč bez DPH včetně příslušěnství, tedy bezkontaktní nabíječky. Měsíční paušál pak je 200Kč bez DPH měsíčně a jde o tarif, se kterým tracker funguje po celé EU.

zapůjčit sledování zdarma kalkulace kontaktní formulář